Питання забезпечення безпеки громадян і правопорядку на території району у період Великодніх та поминальних днів в умовах воєнного стану розглянуто на нараді з керівнками ДФТГ
10 квітня під головуванням першого заступника голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Дениса Денисюка спільно з представниками Бучанського районного управління поліції ГУ НП України у Київській області відбулася робоча нарада з керівниками добровольчих формувань територіальних громад району.
Відповідно до рішень засідання штабу Ради оборони Київської області на нараді були розглянуті питання стану оперативної ситуації в районі та забезпечення безпеки громадян і правопорядку на території району у період Великодніх та поминальних днів в умовах воєнного стану.
За результатами проведення зібрання було вирішено провести роботу щодо призначення відповідальних осіб за дотриманням безпеки громадян у період Великодніх та поминальних днів, посилення заходів з охорони громадського порядку та безпеки із залученням добровольчих формувань територіальних громад.