У Гостомельській селищній територіальній громаді відбувся виїзний прийом громадян

Дата: 12.04.2023 16:05

У Гостомельській селищній військовій адміністрації Бучанського району відбувся виїзний прийом громадян першого заступника голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Дениса Денисюка за участю начальника Гостомельської селищної військової адміністрації Сергія Борисюка та його заступників.

Громадяни на прийомі порушили:

- питання соціального характеру: демонтажу зруйнованих житлових будинків, відновлення пошкоджених помешкань, надання житла, тим хто його втратив, своєчасності соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, поновлення функціонування дитячих садків у територіальній громаді, соціального супроводу громадян з обмеженими можливостями;

- земельні питання: надання земельних ділянок у безоплатне користування та оформлення права власності на земельні ділянки;

- сфери житлово-комунального господарства: відновлення вуличного освітлення та ремонту доріг у селищі, завершення будівництва багатоквартирної забудови, призупиненого з початком збройної агресії рф, розробка технічної документації на перепланування квартири тощо.

За результатами проведення виїзного прийому громадян, частину звернень було взято до вирішення під особистий контроль першим заступником голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації, з відповідними дорученнями керівництву Гостомельської селищної військової адміністрації, також на частину звернень надані роз’яснення у ході прийому.