У Дмитрівській територіальній громаді Данило Мавлянов провів виїзний прийом громадян

Дата: 07.06.2023 13:50

07 червня у Дмитрівській сільській раді Бучанського району відбувся виїзний прийом громадян, який провів голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов за участю начальника відділу комунікацій та взаємодії з органами місцевого самоврядування адміністрації Богдана Легіня та голови Дмитрівської сільської ради Тараса Дідича.

Під час прийому були порушені питання:

- ремонту позаквартирних приміщень багатоквартирного будинку, пошкодженого внаслідок збройних дій військових рф;

- залучення коштів благодійних фондів та міжнародних організацій до відновлення постраждалого житла;

- завищеної цінової політики на будівельні матеріали;

- контролю за реалізацією державних коштів, які спрямовуються на відновлення пошкожденого житлового фонду;

- підтримки переможців районного етапу військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") на обласному етапі змагань.

На зображенні може бути: 3 людини та освітлення

Також у ході прийому були обговорені питання щодо здійснення перевірок роботи у Дмитрівській громаді укриттів та їхнього облаштування, а також наявності місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій тощо.