Про встановлення обмежень щодо торгівлі алкогольними напоями у Бучанському районі

Дата: 29.08.2023 09:03
Кількість переглядів: 2045

Відповідно до розпорядження Бучанської  районної військової адміністрації від 25.08.2023 № 146, на території Бучанського району дозволено продаж алкоголю, а також алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі  з 09:00 до 22:00 в торгових мережах,  закладах громадського харчування, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями на території Бучанського району Київської області.

Увага! Важлива інформація! - Вісті Черкащини

Також, згідно з розпорядженням  ЗАБОРОНЕНО торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі у період запровадження комендантської години та на постійній основі особам, які одягнені у форменний одяг військовослужбовця та інших правоохоронних органів, представників добровольчих формувань, які залучені до несення служби.

Детальніше: РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Звертаємося до всіх жителів та гостей нашого району бути відповідальними під час купівлі та вживанні алкоголю. Не забуваємо, що війна триває.