У ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» відбувся урочистий захід з нагоди Дня знань та початку нового навчального року

Дата: 04.09.2023 12:58

Сьогодні Данило Мавлянов, голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації відвідав урочистий захід в ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» з нагоди Дня знань та початку нового навчального року.

Серед гостей свята також були депутат Верховної ради України Ольга Василевська-Смаглюк, представники військових формувань та духовенства.

Вітаємо всіх, хто розпочав цей новий етап навчання! Дякуємо Збройним Силам України за можливість отримувати нові знання та навички. Бажаємо успішного і плідного навчання всім студентам та вчителям у цьому навчальному році. Нехай він буде сповнений досягнень та незабутніх моментів!

Пам’ятайте, що ви, молодь, майбутнє нашої країни, а ваша основна зброя - знання!