Захист об'єктів критичної інфраструктури - одне з пріоритетних завдань осінньо-зимового періоду в районі

Дата: 05.09.2023 14:05

05 вересня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС з представниками Немішаєвської, Білогородської, Бородянської громад та представником ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Основне питання порядку денного стосувалося встановлення захисних споруд на енергетичних обʼєктах відповідно до територіальної приналежності.

Враховуючи те, що ці об'єкти є ключовими в електропостачанні та функціонуванні інфраструктури району, їх захист стає пріоритетом у забезпеченні стійкості системи.

Учасники засідання обговорили важливі деталі щодо конструкції захисних споруд та їх встановлення.

Голова комісії, Данило Мавлянов, підкреслив важливість спільної роботи місцевих органів влади та підприємств з метою забезпечення безпеки та надійності енергопостачання в районі.