Денис Денисюк провів засідання місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бучанській районній державній адміністрації

Дата: 14.09.2023 16:57

Сьогодні перший заступник голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Денис Денисюк разом із заступником голови адміністрації Євгеном Рибалко провели засідання місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бучанській районній державній адміністрації.

На зображенні може бути: 3 людини, люди навчаються, blueprint та план поверху

Учасниками засідання також були спеціалісти Бучанського районногго управління Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області, представники Бучанського районного управління поліції ГУ НП в Київській області, голови територіальних громад, керівники мисливських господарств району.

Головним питанням обговорення на засіданні було проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу на території Бучанського району.

На зображенні може бути: 12 людей

Учасники засідання розглянули різні аспекти цієї важливої ініціативи та прийняли рішення щодо створення робочих груп, які будуть відповідальні за розповсюдження приманок із вакциною на території району. Також було обговорено питання мінної безпеки під час роботи цих груп.

Працюємо разом для організації безпеки нашого району та попередження можливих епідемій.