Відбулося урочисте відкриття відновленого Ірпінського ліцею №3

Дата: 16.09.2023 20:06

Сьогодні голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов разом із головою Київської ОВА Русланом Кравченком та Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним взяли участь в урочистому відкритті Ірпінського ліцею №3 Ірпінської міської ради.

Під час воєнних дій та окупації на території Ірпінської громади цей ліцей постраждав найбільше серед усіх навчальних закладів міста. Його будівля була зруйнована на 75%. Завдяки фінансуванні дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та підтримці інших благодійників, будівлю відновили і тепер Ірпінській ліцей №3  дасть можливість повернутися до навчального процесу більше ніж 1500 учням.

Відбудова свідчить про нашу віру у світле майбутнє. Нехай цей ліцей служить місцем знань, розвитку та надії для усіх своїх учнів.
Разом ми здатні долати будь-які виклики!