Вітання голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації з Днем рятівника

Дата: 17.09.2023 12:31

«Людина героїчної професії» – так кажуть про тих, чия службова діяльність безпосередньо пов’язана з щоденним ризиком.

Рятувальники – це справжні герої, які готові ризикувати своїм життям, щоб захистити і врятувати життя інших.

Ще більш необхідною ця професія стала з початком повномаштабного вторгнення рф на територію України. Під час активної фази бойових дій на території району ви допомагали евакуювати людей, рятували постраждалих, ви першими прибуваєте на місця влучання російських ракет та їхніх уламків, ліквідуєте наслідки ворожих обстрілів, приборкуєте вогонь – ви проявляєте свою сміливість і відважність у найрізноманітніших надзвичайних ситуаціях.

Від усієї душі бажаємо вам здоров'я та достатку у ваших родинах, успіхів на службі та мирного неба над головою!

Разом до перемоги!

З найкращими побажаннями,