Безпека та комфортні умови - пріоритет у навчальному процесі

Дата: 18.09.2023 17:51

18 вересня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації разом із головою Київської обласної державної адміністрації Русланом Кравченком, заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості Тимуром Ткаченком, Білогородським сільським головою Антоном Овсієнком відвідали Білогородський ліцей №2.

Учасники заходу оглянули сучасне та забезпечене усім необхідним укриття навчального закладу.

Голова Київської обласної державної (військової ) адміністрації Руслан Кравченко вручив ключі від десяти нових шкільних автобусів головам громад, начальникам відділів освіти та керівникам навчальних закладів Київської області.

На зображенні може бути: 17 людей

Ця ініціатива покликана забезпечити найкращі умови для перевезення учнів та зробити навчальний процес більш доступним та зручним.

На зображенні може бути: 3 людини та текст

Безпека та комфортні умови у навчальному процесі-пріоритет для нас усіх. Разом творимо зручне та безпечне середовище для нашого майбутнього-дітей.