Відзначено БФ "Смайл Юкрейн" та клініку "Прожейко дентал студіо", які надають безоплатні стоматологічні послуги мешканцям модульних містечок району

Дата: 19.09.2023 15:09

19 вересня, від імені голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації, перший заступник Денис Денисюк вручив подяку Благодійному фонду «Смайл Юкрейн», Стоматологічній клініці «Прожейко Дентал студіо» за активну життєву позицію, плідну працю, благодійну допомогу, підтримку мешканців Бучанського району та надання стоматологічної допомоги жителям модульних містечок громад району.

Подяки фонду також вручили Гостомельська селищна військова адміністрація, Бородянський та Макарівський селищні голови.

Дякуємо за вашу працю і допомогу!