Новини освітньої галузі Бучанського району

Дата: 22.09.2023 15:22

22 вересня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов разом з головою Київської обласної державної (військової) адміністрації Русланом Кравченком, його заступницею Жанною Осипенко та головою м. Вишневе Іллею Діковим відкрили нове укриття в дитячому садочку «Барвінок».

Це нове укриття стало важливим кроком у покращенні середовища для навчання та виховання дітей. Воно забезпечить їм комфорт та безпеку, надаючи можливість вільно розвиватися та вчитися в безпеці.

Також, Руслан Кравченко передав ключі від шкільних автобусів громадам Київської області. Цього разу автобус отримала Борщагівська територіальна громада Бучанського району, що дозволить зробити навчання дітей ще більш комфортним.

На зображенні може бути: 3 людини

Разом створюємо безпечне та зручне навчальне середовище для нашого майбутнього покоління.

На зображенні може бути: 15 людей, трамвай та текст