Відбулося засідання постійної комісії Бучанської районної державної (військової) адміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 27.09.2023 15:49

27 вересня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів позачергове засідання постійної комісії Бучанської районної державної адміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На нараді були присутні голова Борщагівської сільської ради Олесь Кудрик, представники Києво-Святошинської окружної прокуратури, ДТЕК Київські регіональні електромережі, ТОВ «КОЕК», ОСББ «Софія Київська», ТОВ «ЖЕО «Софія Київська», керівництво ДСНС району та представники поліції.

Головним питанням обговорення стало несанкціоноване часткове припинення надання послуг з постачання електроенергії в багатоквартирні будинки за адресою: с.Софіївська Борщагівка, вул. Чубинського, 8а, 8в внаслідок утворення заборгованості.

Учасники засідання обговорили всі проблемні питання та вислухали сторони конфлікту.

Голова закликав обидві сторони проблемної ситуації, за допомогою ДТЕК Київські електромережі, вирішити питання та дійти згоди, щоб мешканці будинків отримували всі комунальні послуги у повній мірі. Комісією було вирішено рекомендувати оплатити заборгованість, яка виникла та провести додаткову нараду і складі ДТЕК, ОСББ «Софія Київська», ТОВ «ЖЕО «Софія Київська» щодо переукладання договірних відносин на постачання електричної енергії.