У Дмитрівській сільській територіальній громаді пройшли урочистості до Дня захисників та захисниць України та Дня працівників освіти

Дата: 28.09.2023 17:15

28 вересня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов разом із головою Дмирівської сільської ради Тарасом Дідичем взяли участь в заході з нагоди Дня захисників та захисниць України та Дня вчителя, які вся Україна святкуватиме 1 жовтня.

Данило Бешимович привітав усіх з прийдешніми святами та нагородив подяками найкращих вчителів та працівників освіти Дмитрівської громади за вагомий внесок у розвиток освіти на території ОТГ, високий професіоналізм та сумлінне виконання службових обовʼязків.

Щиро дякуємо всім вчителям за їхній внесок у формування знань та цінностей у наших дітей. Дякуємо нашим героям-захисникам, завдяки яким ми маємо можливість навчати та виховувати майбутнє України.