Данило Мавлянов привітав викладачів Державного податкового університету в м.Ірпінь з нагоди Дня працівників освіти

Дата: 03.10.2023 13:33

Сьогодні Данило Мавлянов, голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації, разом із першим заступником Денисом Денисюком, відвідали Державний податковий університет в м.Ірпінь та взяли участь в урочистому засіданні Вченої ради Університету.

Запрошеними гостями засідання також були в.о. голови Державної податкової служби Тетяна Кірієнко та перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Данило Мавлянов привітав колектив закладу зі святом працівників освіти, подякував їм за роботу та вручив подяки і грамоти найкращим працівникам університету за їх особисті трудові досягнення у професійній діяльності та за активну науково-педагогічну і громадську діяльність.

Дякуємо всьому колективу за плідну працю і вагомий внесок в освіту нашого району і всієї України.

На зображенні може бути: 4 людини