Бучанська районна державна (військова) адміністрація передала гуманітарну допомогу благодійній організації, що допомагає жителям селища Гостомель

Дата: 04.10.2023 13:13

Бучанська районна державна (військова) адміністрація та Служба у справах дітей та сім’ї передала гуманітарну допомогу у вигляді одягу Благодійній організації «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „СКЕЛЯ ПОРЯТУНКУ“», яка діє у селищі Гостомель.

На зображенні може бути: 3 людини та фургон

Ця організація здійснює важливу роботу для громади, надає гарячі обіди, роздає одяг тим, хто його потребує. Це місце, де громадяни можуть зібратися разом, поділитися досвідом і підтримати одне одного у важкий час.

Разом ми можемо змінювати світ до кращого, надаючи руку допомоги тим, хто опинився в тяжких життєвих обставинах.