КНП "Вишнева міська лікарня" отримала альтернативу традиційному електропостачанню та змогу працювати у безперебійному режимі

Дата: 24.10.2023 17:15

24 жовтня Вишнівська міська лікарня приймала гостей у зв’язку з встановленням на її території та введенням в експлуатацію енергоефективної станції сонячних панелей, підсиленої акумуляторами.

Станція налічує 182 фотоелектричних елементи, загальною потужністю 100 кВт. Автономне екологічне джерело сонячної електроенергії дозволить закладу економно витрачати кошти за послуги енергопостачання, забезпечить відділення лікарні світлом, дасть змогу здійснювати апаратну підтримку критичних пацієнтів та іншої надважливої медичної техніки при віялових відключеннях електроенергії чи можливих «блекаутах».

Зважаючи на виклики часу, та можливість автономної роботи медичного закладу, дана станція є вагомою допомогою від місцевих та міжнародних партнерів, зокрема Червоного Хреста України - Товариства Червоного Хреста Естонії.

Захід відвідали  радник міністра охорони здоров'я Віталій Власюк, народні депутати України Олександр Горобець та Андрій Кріпак, керівник департаменту охорони здоров'я Київської ОВА Любов Крикливець, голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов, генеральний директор Товариства Червоного Хреста України Максим Доценко, міський голова Вишневої міської ради Ілля Діков та представники благодійних і підрядних організацій, які допомогли реалізувати вказаний проект.

"Український Червоний Хрест реалізовує велику кількість дороговартісних проєктів з підтримки та відновлення об’єктів критичної інфраструктури в Україні, в тому числі підтримуємо медичні установи. Для нас важливо, аби люди мали змогу своєчасно отримати медичну допомогу, бо це питання збереження життя людей», - зазначив генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Максим Доценко.

За матеріалами Вишневої міської ради