Відбулася нарада з головами територіальних громад району, керівництвом військових підрозділів та ДФТГ

Дата: 31.10.2023 13:03

31 жовтня під головуванням Данила Мавлянова, голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації, відбулася нарада з головами територіальних громад району, керівництвом військових підрозділів та ДФТГ. Учасниками наради також було керівництво поліції та ДСНС району.

Основною метою засідання стало питання щодо посилення безпекової ситуації в Бучанському районі та забезпечення військових підрозділів.

Обговорили стратегії спільної роботи та захисту об’єктів критичної інфраструктури. Підняли питання стану Пунктів незламності та укриттів на території району.

Наша ціль - забезпечити безпеку мешканців та допомогти військовим на шляху до нашої перемоги!