Дата: 31.10.2023 16:50

31 жовтня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів позачергове засідання постійної комісії Бучанської районної державної адміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На нараді були присутні голова Борщагівської сільської ради Олесь Кудрик, його перший заступник Олександр Головко, представник Києво-Святошинської окружної прокуратури, ОСББ «Софія Київська», ТОВ «ЖЕО «Софія Київська», ТОВ «Софія Буд Груп», ТОВ «Газорозподільчі мережі України», керівництво управлінь поліції та ДСНС району.

Головним питанням обговорення стала проблема забезпечення уповноважених працівників ТОВ «Газорозподільчі мережі України» допуском до виконання процедури з підготовки котелень ЖК «Софія Київська» до опалювального сезону.

Учасники засідання обговорили всі проблемні питання та вислухали сторони конфлікту.

Голова Мавлянов наголосив, що головним на сьогодні має бути подача тепла для мешканців багатоквартирних будинків.