Питання безпеки освітнього простору були розглянуті на засіданні районної комісії з питань огляду закладів освіти Бучанського району

Дата: 11.01.2024 16:14

11 січня відбулось чергове засідання районної комісії з питань огляду закладів освіти Бучанського району.

В засіданні взяли участь заступник голови Бучанської районної державної адміністрації Євген Рибалко, представники адміністрації, районного управління Національної поліції та ДСНС, начальники відділів освіти громад.

Відповідно до затвердженого графіку роботи комісії здійснено верифікацію даних, внесених до паспортів безпеки закладів загальної середньої освіти Бучанського району зокрема щодо дотримання правил пожежної безпеки, облаштування захисних споруд цивільного захисту, функціонування охоронної сигналізації, наявності відеоспостереження, огорож тощо.