В Ірпінському ліцеї №3 активно готуються до наступного етапу Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч

Дата: 26.01.2024 13:51

В рамках змагань учні 4-7 класів подолали декілька дистанцій зі спортивного орієнтування в межах спортзалу, пройшли дистанції по приміщенню та території школи.

На базі ліцею працює клуб зі спортивного орієнтування. Завдяки плідній співпраці ДЮСШ та ліцею спортивне орієнтування вдало застосовується на уроках фізвиховання цього навчального закладу.

«Діти марять перемогою та готові тренуватись та пізнавати нове щодня! Дякуємо батькам за виховання, вчителям за цікавий підхід до уроків та дякуємо ЗСУ за можливості розвитку й тренувань наших дітей», – повідомляє спортивна команда Kyiv region O-team.

Клуб спорторієнтування «Kyiv Region» був заснований у 1996 році у Ірпінській дитячо-юнацькій спортивній школі. Тренери, які сьогодні проводять тренування та запроваджують спортивне орієнтування у школах: Березовський Василь, Подгаєцький Андрій та Полубенцева Світлана.

Пліч-о-пліч шкільні ліги Київщини