Відбудуйте будинок на власній землі. Нові можливості єВідновлення

Дата: 29.01.2024 09:52

Тепер власники зруйнованого житла можуть подати заяву та звести новий будинок на власній території.

Застосунок та веб-портал Дія отримали ще одну можливість - Pingvin.Pro

Подавайте заяву швидко і просто:

Заходьте в Дію - Оновлюйте застосунок - Вибирайте єВідновлення - Заяви про виплату - Тип компенсації — Грошова виплата - Заповнити заяву.

Комісія органу місцевого самоврядування визначить суму компенсації протягом 30 днів. Виплати будуть нараховані пізніше. Очікуйте, ми обовʼязково повідомимо.

Компенсація надійде двома траншами по 50%. Між ними потрібно буде подати проміжний звіт.

Щоб розпочати будівництво — припиніть право власності на знищений об’єкт та подайте повідомлення про початок будівельних робіт. Тільки після цього можна буде подати заяву про безпосереднє зарахування коштів на картку.

Якщо в будинку було декілька співвласників, можна подати одну спільну заяву або декілька окремих. Кожен співвласник отримає компенсацію відповідно до своєї частки у власності.

Прозора та зручна відбудова житла з Дією.

Послугу єВідновлення розроблено ММіністерство розвитку громад, територій та інфраструктури Україниспільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID / UK aid TTAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах