Повідомлення про наміри отримати дозвіл здійснення діяльності по збиранню, перевезенню, зберіганню та утилізації небезпечних відходів

Дата: 06.02.2024 12:48

Відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (далі – Закон) Центральною випробувальною державною лабораторією Держпродспоживслужби в Київській області та м. Києві розпочато процедуру оцінки впливу на довкілля шляхом розміщення в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля (далі – Повідомлення), стосовно здійснення діяльності по збиранню, перевезенню, зберіганню та утилізації небезпечних відходів.

ПОВІДОМЛЕННЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИПРОБУВАЛЬНОЇ ДЕРЖАВНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА М. КИЄВІ 05453717

Вплив забруднення атмосферного повітря на здоров'я людини – НАМН України