Стартувала перша хвиля подачі заявок на гранти для переробних підприємств 2024 року!

Дата: 06.02.2024 13:01

Почалася довгоочікувана хвиля подачі заявок на гранти для переробних підприємств. Триватиме з 5 по 9 лютого. На отримання гранту можуть подаватись українці, які прагнуть започаткувати або розширити власний переробний бізнес.

На зображенні може бути: текст «гранти для переробних подприемств подавайте заявки на чергову хвилю! MIHICTEpCTBO економки украёни дёя»

За програмою «Новий рівень» підприємці можуть отримати грант до 8 млн гривень на розвиток свого бізнесу. Важливою умовою є створення нових робочих місць - до 25 робочих місць в залежності від суми гранту.

За словами Надії Бігун, заступниці Міністра економіки України: «Цього року маємо намір виділити 5,4 млрд грн на гранти для переробних підприємств, щоб стимулювати їхній розвиток. До цього часу вже 660 підприємств отримали підтримку на суму 3,3 млрд грн».

Щоб подати заявку перейдіть на портал Дія та слідуйте вказівкам: https://diia.gov.ua/serv.../grant-na-pererobne-pidpriyemstvo

Не втрачайте можливість розширити свій бізнес та отримати підтримку від держави!