Уряд спрямує громадам майже 4,5 млрд грн субвенції на проекти відновлення, — Денис Шмигаль

Дата: 07.02.2024 11:00

Кабінет Міністрів України під час засідання 6 лютого підтримав рішення про спрямування коштів на відновлювальні програми місцевим бюджетам одинадцяти областей. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Ідеться про майже 4,5 млрд грн субвенції на відбудову соціальної та критичної інфраструктури.

«Очікуємо на ефективне використання громадами державної допомоги. Найважливіше — щоб люди бачили відчутний результат роботи місцевої влади», — наголосив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр нагадав, що минулого року вдалося відновити 37,4 тис. об’єктів. Серед них 685 закладів освіти, 390 медичних і соціальних закладів, майже 2,9 тис. об’єктів водо-, газо-, теплопостачання, 22,9 тис. приватних та багатоповерхових житлових будинків.

Детальніше: https://t1p.de/rlft4

На зображенні може бути: 2 людини