Повідомлення про намірои отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря

Дата: 18.03.2024 13:52

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДІНБО» (ТОВ «ДІНБО»). Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 34628124.

Франція за рік скоротила викиди парникових газів на 4,6% – Minprom

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти: 08122, Київська обл., Бучанський р-н, село Шпитьки, вул. Центральна, буд. 56-Б, 0459876701, dinbo@ukr.net

Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 08122, Київська обл., Бучанський р-н, село Шпитьки, вул. Центральна, буд. 56-Б.

Метою надання інформації є одержання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. Підприємство не підлягає під дію положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): згідно номеру КВЕД основним видом діяльності ТОВ «ДІНБО» є « 01.13 Вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів».

Джерелами впливу на стан атмосферного повітря є: холодильні установки (джерела викиду № 1,2,3), котли опалення (джерела викиду № 4,5,6), місця завантаження пелетів в котли (джерела викиду № 7,8,9,10), дизельний генератор (джерело викиду № 11), піч опалювальна (джерело викиду № 12), резервуар зберігання дизельного пального (джерело викиду №13), дихальний клапан резервуару зберігання дизельного пального(джерело викиду № 14) горловина паливно-роздавальної колонки (джерело викиду №15).

Відомості щодо видів та обсягів викидів: Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок (мікрочастинки та волокна) – 0,218958 т/рік, оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NО2]) – 1,179378 т/рік, азоту (1) оксид [N2O] - 0,039995 т/рік, сірки діоксид – 0,040192 т/рік, оксид вуглецю – 17,713109 т/рік, вуглецю діоксид - 379,606522 т/рік, неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС) – 0,488176т/рік, вуглеводні насичені С12–С19 (розчинник РПК–26511 і ін.) у перерахунку на сумарний органічний вуглець – 0,002730 т/рік, метан – 0,049775 т/рік, фреони – 0,145100 т/рік. Сумарні валові викиди становлять – 399,483935 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання: На підприємстві відсутні виробництва та устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання: не передбачені, оскільки усі викиди – у межах допустимих норм, перевищення санітарних норм на межі санітарно-захисної зони не виявлено.

Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: не передбачено.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: викиди не перевищують затвердженні граничнодопустимі нормативи, а викиди забруднюючих речовин, які не підлягають регулюванню та за якими не здійснюється державний облік, не перевищують гігієнічних нормативів. Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до Департаменту екології та природних ресурсів КОДА за адресою: 01004, м. Київ, вул. Басейна 1/2А, телефон (044) 279-01-58 або на електрону пошту: dep_eco@koda.gov.ua

Строки подання зауважень та пропозицій: 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про намір.