Другий етав Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч активно триває на Київщині

Дата: 20.03.2024 11:11

Вишнева громада обрала кращі команди дівчат та хлопців у волейболі. Юні спортсмени продемонстрували гарну командну гру, неабияку наполегливість та вміння бути пліч-о-пліч.

По п’ять команд юних волейболістів з академічного ліцею №1, академічного ліцею №2, академічного ліцею «Основа», ліцею «Ідеал» та Крюківщинського ліцею «Лідер» змагались за першість у громаді.

Лідерами змагання символічно стали волейболістки команди Крюківщинського ліцею «Лідер», які уже скоро позмагаються в наступному – районному етапі. А от першість між юнаками виборола команда Вишнівського ліцею «Ідеал».

Вболіваємо за своїх! #разомпереможемо #шкільніліги #плічопліч #scl #scl_kyivregion #київщина

КОВА