У Вишневій міській раді відбувся особистий виїзний прийом громадян Данилом Мавляновим

Дата: 20.03.2024 13:51

20 березня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов за участю Вишневого міського голови Іллі Дікова та начальника відділу комунікацій та взаємодії з органами місцевого самоврядування адміністрації Богдана Легіня провів особистий виїзний прийом громадян у м. Вишневе.

На зображенні може бути: 4 людини

Основні питання, з якими зверталися громадяни, стосувалися:

- заміни вікон в пошкодженому внаслідок збройної агресії рф багатоквартирному будинку по вулиці Київській;

- надання одноразової матеріальної допомоги для вирішення соціално-побутових потреб;

- надання медичної допомоги ВПО;

За результатами розгляду питань були надані роз’яснення, окремі з яких було рекомендовано викласти у письмовому вигляді для подальшого опрацювання та їхнього вирішення.

Також були обговорені питання життєдіяльності Вишневої міської територіальної громади, роботи укриттів, освітніх закладів напередодні завершення навчального року, допомоги військовим, проведення благоустрою територій тощо.