Розпочато підготовку до ІІІ районного етапу командних змагань проекту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

Дата: 21.03.2024 13:47

21 березня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки і проведення ІІ та ІІІ етепів проекту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" серед учнів закладів загальної середньої освіти Бучанського району Київської області, яке провів заступник голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Євген Рибалко спільно з головою оргкомітету, начальником відділу гуманітарного розвитку адміністрації Лесею Дяченко, за участю амбасодора змагань, майстра спорту України з боксу, тренера та засновника спортивного клубу "Патріот" школи олімпійського боксу Олексія Адамського.

З членами організаційного комітету були підбиті підсумки проведення змагань у ІІ-му територіальному етапі проекту та узгоджено календарний план проведення наступного етапу, за підсумками якого 5 команд, що здобудуть перемогу, представлятимуть Бучанський район на ІV обласному етапі змагань  "Пліч - о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" у таких видах командного спорту як: футбол, баскетбол, волейбол, спортивне орієнтування та чарлідинг.

На даний час у кожній з 12 громад району визначено по 5 команд-переможців із зазначених видів командного спорту.