У Бучі відкрито амбулаторію загальної практики - сімейної медицини № 6

Дата: 11.04.2024 13:18

11 квітня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов взяв участь у відкритті амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в м. Буча.

До урочистого відкриття також долучилися Бучанський міський голова Анатолій Федорук та директор Департаменту охорони здоровʼя Київської обласної державної адміністрації Любов Крикливець.

На зображенні може бути: 3 людини

Данило Мавлянов привітав громаду з відкриттям ще одного медичного закладу та подякував захисникам України за можливість відбудовувати та розвивати місто.

Амбулаторія знаходиться по вулиці Леоніда Бірюкова,7 та обслуговуватиме мікрорайони Ястремщина та Мельники у Бучі.

Варто зазначити, що це вже шоста амбулаторія у Бучі.