Данило Мавлянов та голови обʼєднаних територіальних громад району взяли участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Дата: 12.04.2024 19:21

12 квітня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов разом із головами обʼєднаних територіальних громад району взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, яке відбулося під головуванням Президента України В. Зеленського. На засіданні були присутні голови усіх обласних та районних військових адміністрацій, голови обласних рад, голови районних рад та міські, селищні та сільські голови.

Головні питання порядку денного стосувалися безпеки, енергетики, економіки та євроінтеграції України.

Президент Зеленський наголосив, що всі мають памʼятати, що головна потреба нашої держави-її захист. Також Володимир Олександрович підкреслив важливість підтримки громадами військових, в тому числі допомога у їх реабілітації та підтримка сімей наших захисників, які зараз на фронті.

Одразу після засідання Конгресу всі присутні взяли участь у Форумі «Життя громад в умовах війни». Під час Форуму обговорили нагальні питання в таких тематичних панельних дискусіях як:

- «Зроблено в Україні»;

- політика безпеки: регіональний аспект;

- політика Героїв та підтримка Збройних Сил України;

- гуманітарна політика: регіональний аспект;

- європейська інтеграція України, її областей та територіальних громад;

- добре врядування в умовах воєнного стану.

Обʼєднані разом працюємо заради нашої Перемоги!

На зображенні може бути: 4 людини та текст