Данило Мавлянов провів нараду з питань мобілізаційних заходів та оповіщення населення

Дата: 19.04.2024 15:09

19 квітня під головуванням Данила Мавлянова, голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації, за участі керівника Бучанського районного управління поліції ГУ НП в Київській області Андрія Маланчука та керівництва Бучанського РТЦК та СП, відбулася нарада з головами територіальних громад району.

Під час засідання обговорили нагальні питання щодо мобілізаційних заходів та оповіщення населення.

Підняли питання взаємодії громад, правоохоронних органів та територіальних центрів комплектування у мобілізаційних заходах та налагодження механізму спільних дій.

Голова адміністрації закликав створити мобільні групи для проведення оповіщення населення та якісного виконання мобілізаційної роботи.

Також Данило Мавлянов закликав територіальні громади допомагати військовим у забезпеченні матеріалами для будівництва оборонних споруд.

Маємо налагодити механізм взаємодії та спільно працювати заради оборони нашої держави та Перемоги.