У засіданні 64-тої чергової сесії VIII скликання Білогородської сільської ради взяв участь голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації

Дата: 19.04.2024 15:15

19 квітня відбулася 64-та чергова сесія VIII скликання Білогородської сільської ради. Участь в ній взяв голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов. Під час засідання голова адміністрації за плідну працю, високі показники та вагомий внесок, направлений на розвиток Бучанського району, вручив грамоти голові Білогородської сільської ради Антону Овсієнку, секретарю сільської ради Юрію Марченку та депутату, голові фракції "Слуга народу" Сергію Пишному.

У сесії взяли участь 23 депутати, які розглянули 90 питань порядку денного.

Зокрема, був затверджений звіт про виконання бюджету Білогородської сільської ради та звіт про виконання програми "Турбота" у І кварталі 2024 року.

Також виділили субвенцію одній із військових частин на закупівлю БПЛА та Бучанському РУП НПУ, зокрема, на закупівлю бронежилетів для поліцейських, які будуть виконувати завдання на фронті.