Єдиний квиток дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування

Дата: 24.04.2024 10:54

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, мають право на безоплатне відвідування кінотеатрів, виставок, музеїв, спортивних споруд та безкоштовний проїзд у громадському міському (приміському) транспорті.

На зображенні може бути: 1 особа та текст «еДИНИЙ квиток ДТЯМ-СИРОТАМ ΤΑ Дитям, позБАВлеНим БАТЬКиВСЬКОГО ПИКЛУВАННЯ Документи для отримання послуги: Заява до виконавчих орган.в сίльських, селищних, мисьих рад Коп.я посвидчення опίкуна (пίклувальника) Коп.я документу, що пдтверджуестатуедитини дитини пидтверджуе статусдитини ату Фотокартка дитини Po3MiPOM 3x4 Единий квиток, ЯкиЙ видавався paHiwe Ta потребуе замини Дае право на: безоплатне в.дв.дування кнотр.в, виставок, музйв, спортивних споруд безплатний произд) громадському миському (примиському) транспой (KpiM ταкεί) НАЦИОНАЛЬНА СОЦАЛЬНА СОЦАЛЬНАСЕРВСНА CEPBICHA СЛУЖБА УКРАЙНИ»

Скористатися пільгами та отримати єдиний квиток за встановленою формою, можуть діти, які виховуються у дитячих будинках або дитячих будинках сімейного типу, навчаються в школах-інтернатах, загальноосвітніх школах, професійних навчально-виховних чи вищих навчальних закладах. Ця послуга надається на підставі індивідуального рішення кожного органу місцевого самоврядування в межах території.

Квиток видається на 5 років для вихованців, учнів, студентів у відповідному закладі на період навчання або перебування, та вважається дійсним за наявності фотографії, печатки і підпису керівника цього закладу.