Звернення голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації у зв'язку з Днем Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2024 09:55

Чорнобильська трагедія, що сталася у 1986 році, залишила невиліковні рани в серцях тих, хто втратив рідних, друзів, домівки, та зазнали непоправних втрат в здоров'ї.

На зображенні може бути: вертоліт та текст

Чорнобиль став символом не тільки техногенної катастрофи, але й героїзму людей, які віддавали своє здоров'я та життя заради інших. Сьогодні ми вшановуємо пам'ять всіх, хто постраждав від наслідків аварії, та висловлюємо подяку тим, хто ризикував власним життям, щоб мінімізувати наслідки цієї трагедії.

Міжнародний день пам'яті про Чорнобиль нагадує нам про важливість безпеки, екології та глобальної співпраці у питаннях ядерної енергетики. Наша спільна мета - запобігти подібним катастрофам у майбутньому і забезпечити безпеку та добробут для всіх.

Подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих у цій боротьбі.

Голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації,

Данило Мавлянов