Автомобіль швидкої допомоги для військових першої Президентської бригади «Буревій»

Дата: 26.04.2024 15:01

Бучанська районна державна (військова) адміністрація, за підтримки мецената та волонтера Андрія Куциби та ГО «Єдина спільна громада» передала автомобіль швидкої допомоги для військових першої Президентської бригади «Буревій» оперативного призначення ім. гетьмана Петра Дорошенка Національної Гвардії України.

Автомобіль забезпечений всім необхідним для надання медичної допомоги нашим захисникам.

За сприяння обороноздатності та допомогу бригаді, голові Бучанської РДА Данилу Мавлянову військові вручили подяку.

Бажаємо, нехай це авто рятує життя наших військових та допомагає якомога швидше перемогти.