Дата: 26.04.2024 16:36

В Бучанському районі Київської області завершились змагання ІІІ районного етапу  «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти на 2023-2024 навчальний рік під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО», з таких видів спорту як футзал, спортивне орієнтування, черліденг, баскетбол (дівчата), баскетбол (юнаки), волейбол (дівчата), волейбол (юнаки).

Загалом 71 команда змагались за право представити Бучанський район у IV обласному етапі змагань. Протягом квітня місяця 2024 року проходили відбіркові (зональні) ігри та фінальні, в яких і визначились 7 найсильніших команд закладів загальної середньої освіти в Бучанському районі.

За результатами проведення ІІІ районного етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» 7 найсильніших команд вибороли право представити Бучанський район у IV обласному етапі змагань:

Футзал - команда Вишнівського академічного ліцею № 1 Вишневої міської ради;
Спортивне орієнтування – команда Ірпінського ліцею № 2 Ірпінської міської ради;
Черліденг - команда Святопетрівського академічного ліцею Білогордської сільської ради;
Волейбол (дівчата) – команда Бородянського Литовсько-Українського ліцею №1 Бородянської селищної ради;
Волейбол (юнаки) – команда Ірпінського академічного ліцею НУБіП Ірпінської міської ради;
Баскетбол (дівчата) - команда Білогородського ліцею Білогородської сільської ради;
Баскетбол (юнаки) – команда Вишнівського ліцею № 1 Вишневої міської ради.

Бажаємо командам впевнених перемог!

КОВА