Привітання голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації з нагоди Великодня

Дата: 05.05.2024 11:39

З нагоди світлого свята Великодня хочу від щирого серця привітати вас та ваші родини з найбільшою радістю та надією на мир, злагоду та благополуччя.

На зображенні може бути: їжа та текст

Великодні свята – це час відродження, час початку нового, час, коли серце наповнюється любов'ю, сподіванням і вірою в краще майбутнє. Це свято є символом вічного життя, перемоги добра над злом, світла над темрявою.

Багато наших Захисників зустрічають свято на передовій, завдяки їхній самовідданості, ми маємо змогу у тиші зустріти Великодні дні. Молимося за тих Захисників, хто героїчно поклав своє життя за Батьківщину.

Нехай світле свято Великодня приносить у ваші домівки тепло, злагоду та радість. Хай віра в добро і любов запалить ваші серця, а таїнства святкових обрядів згуртують ваші родини ще більше. Нехай Великодня радість буде з вами завжди.

Христос Воскрес! Веселих Великодніх свят!

З найкращими побажаннями,

Голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації,