Повідомлення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата: 13.05.2024 13:34

Товариство з обмеженою відповідальністю «КРАМАР СТАНЦІЯ» (ТОВ «КРАМАР СТАНЦІЯ»)

Код ЄДРПОУ: 44695925. Юридична та поштова адреси: 08163, Київська область, Бучанський район, с. Гнатівка, вул. Урочище Кочур, 1.

17 КВІТНЯ – ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Контактний номер телефону: 0954084896, Електронна пошта: kramarstation-booker@ukr.net.

Місцезнаходження промислового майданчика: 08163, Київська область, Бучанський район, с. Гнатівка, вул. Урочище Кочур, 1.

Основний вид діяльності – складське господарство.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкту. Виробнича діяльність об’єкта не підпадає під дію Закону України «Про оцінку впливу на довкілля». Об’єкт відноситься до 3 групи за ступенем впливу об’єкту на забруднення атмосферного повітря.

На території проммайданчика знаходяться: склади, побутові приміщення, приміщення охорони. Для опалення приміщень використовуються котел Roda потужністю 45 кВт та дві печі булер’ян потужністю по 11 кВт. Паливо – деревина. Під час спалювання деревини в атмосферне повітря викидаються такі забруднюючі речовини (річні): оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту) 0,138 т, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок 0,197т, азоту(І) оксид 0,004т, оксид вуглецю 0,134т, вуглецю діоксид  70,327т, НМЛОС 0,031т, метан 0,004т.

Відповідно до Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України №448 від 27.06.2023 заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва для зазначеного об’єкту не розробляються. У переліку заходів щодо скорочення викидів забруднюючих речовин при експлуатації підприємства будуть передбачені заходи щодо запобігання перевищення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів; заходи щодо остаточного припинення діяльності, пов’язаної з викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря, та приведення місця діяльності у задовільний стан; заходи щодо охорони атмосферного повітря при несприятливих метеорологічних умовах.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати протягом 30 календарних днів з дня публікації до Київської обласної військової адміністрації за адресою: 01196, м. Київ, пл. Лесі Українки, 1, тел. (044) 286 84 11, e-mail:zvern@koda.gov.ua.