Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "БУДІНВЕСТ 2016"

Дата: 28.06.2024 12:18

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІНВЕСТ 2016" 40399826 інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

Планована діяльність полягає у промисловій розробці Пилиповичської ділянки піску у Бучанському районі Київської області.

Прийнята технологія видобування піску на Пилиповичській ділянці полягатиме у відкритому способі розробки корисної копалини по комбінованій системі, включаючи транспортну та гідромеханізовану, відповідно затвердженого у встановленому порядку робочого проекту.

ЗБЕРІГАЮЧИ ДОВКІЛЛЯ, МИ ЗАХИЩАЄМО УКРАЇНУ - Українська громада