Дитячий будинок сімейного типу сім'ї Рожковських-Зайченко приймав гостей

Дата: 25.07.2024 15:38

Сьогодні в.о. голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Ігор Полозун, начальник Служби у справах дітей та сімʼї РДА та заступник голови Євген Рибалко відвідали родину ДБСТ Рожковські-Зайченко, яка проживає в селищі Макарів.

Ця чудова родина виховує вісім дітей, шість з яких влаштовані на виховання. Однак через постійні відключення електроенергії виникли труднощі з приготуванням їжі для діток. За підтримки небайдужих людей з Київської області родині було передано газову плиту, кухонний комбайн та смаколики для дітей.

Висловлюємо щиру вдячність родині Рожковські-Зайченко за теплий прийом. Пишаємося, що в нашому районі є такі родини, які готові виховувати дітей, що потребують особливої уваги.

Разом ми робимо добрі справи!

На зображенні може бути: 2 людини