Питання зберігання архівної документації обговорені у Бородянській селищній територіальній громаді

Дата: 25.07.2024 19:47

24 липня керівництво Державного архіву Київської області провело робочий візит до Бородянської громади.

В ході візиту директор обласного архіву Соф'я Каменєва та заступник директора Юлія Білодід відвідали старостати Бородянської громади з метою перевірки обліку та стану зберігання погосподарських книг.

За результатами візиту було проведено зустріч із заступником голови Бучанської РДА Євгеном Рибалко та очільницею Бородянської громади Іриною Захарченко.

На зустрічі обговорили проблемні питання щодо подальшого зберігання погосподарських книг та шляхи їх вирішення.

На зображенні може бути: 7 людей та текст