Міжнародна зустріч «Світове українство у допомозі Україні» 26 серпня 2024 року

Дата: 23.08.2024 09:27

Міжнародну зустріч організовують ГС «СВІТОВЕ УКРАЇНСТВО» та Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ) за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Торгово-промислової палати України та Business Woman Club.

КИЇВ24

Захід спрямований на консолідацію світового українства задля надання всебічної підтримки Україні та її громадянам.

Міжнародна зустріч проходитиме у змішаному форматі з
центральною локацією в м. Київ, що надасть можливість понад 200 учасникам долучитися як офлайн, так і онлайн.

Серед запрошених гостей – політики, дипломати та громадські діячі з понад 30 країн, які представляють українську діаспору, українських мігрантів та громадян, що перебувають за кордоном у пошуках тимчасового прихистку.

Програма заходу передбачає обговорення тем:
Перша секція: «Роль світового українства у репрезентації України. Презентація діяльності українських організацій за кордоном».

Друга секція: «Правозахисна діяльність українців за кордоном: практичні кейси у відстоюванні прав і свобод українських громадян».

Третя секція: «Український бізнес за кордоном: кращі практики та досвід».
Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням