Відкрито реєстрацію на Всеукраїнський підсумковий форум для представників молодіжних консультаційно-дорадчих органів

Дата: 09.09.2024 17:02

Захід відбудеться 5-7 жовтня в Тернополі. Метою форуму є обмін досвідом та кращими національними практиками в напрямі розвитку молодіжних рад в Україні, напрацювання інструментів для участі молоді на різних рівнях в умовах війни.

Зареєструватися на участь у заході можна до 23:59 15 вересня 2024 року за посиланням: https://bit.ly/47fKjvP

Інформацію про відібраних учасників буде повідомлено до 27 вересня 2024 року.

Витрати на проїзд, проживання та харчування здійснюються за рахунок організаторів заходу. У разі запитань звертайтесь за номером 0976115988 або пишіть на e-mail: ternopilmolod@ukr.net

Форум організований Міністерством молоді та спорту України, Тернопільською обласною військовою адміністрацією, управлінням молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської обласної військової адміністрації, громадськими організаціями «Конгрес молодіжних рад України», «Молодіжна платформа», «Українська асоціація молодіжних рад» та об’єднанням «Меморандум молодіжних рад».