ОГОЛОШЕННЯ про початок утворення Комісії з відбору кандидатів на посаду фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб

Дата: 04.10.2024 09:52

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 02.08.2024 №881 «Деякі питання забезпечення інституту помічника ветерана в системі переходу від військової служби до цивільного життя» відповідно до наказу начальника управління соціальної та ветеранської політики Бучанської районної державної адміністрації Київської області від 01.10.2024 № 15 «Про початок утворення Комісії з відбору кандидатів на посаду фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб» (далі-Комісія) відкривається етап подання заяв для включення до Комісії. Запрошуємо представників інститутів громадського суспільства (громадських організацій, професійних та творчих спілок, організацій роботодавців, благодійних і релігійних організацій, органів самоорганізації населення, недержавних медіа та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства), що здійснюють діяльність у сфері захисту прав та інтересів ветеранів війни та членів їх сімей (за згодою) у Бучанському районі Київської області до 11 жовтня 2024 року подати:

Увага! Важлива інформація! – Вишгородська РДА

- заяву довільної форми підписаної керівником відповідної організації, із зазначенням особи кандидата (члена відповідної організації або будь якої іншої фізичної особи) на ім'я начальника управління соціальної та ветеранської політики Бучанської районної державної адміністрації Київської області Тетяни ГОРБАЧЕНКО;

- копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань та установчого документа інституту громадянського суспільства, скріплені печаткою (у разі наявності);

- документ чи інші належним чином засвідчені матеріали, що підтверджують досвід діяльності у відповідній сфері кандидата до складу комісії.

Також звертаємо Вашу увагу, що загальними вимогами до члена комісії від інститутів громадянського суспільства є: громадянство України, вільне володіння українською мовою, досвід службової/громадської/волонтерської діяльності в сфері захисту інтересів ветеранів війни та/або роботи в сфері соціального захисту не менше одного року.

Заяву із необхідними документами можна подати безпосередньо до управління  соціальної та ветеранської політики Бучанської районної державної адміністрації Київської області, яке знаходиться за адресою: вул. Довженка Олександра,18, смт Макарів, Бучанський район, Київська область, 1 кабінет (приймальня) або надіслати на електронну пошту uszn@buchanska-rda.gov.ua

Телефон для довідок 0971373606