Бучанська районна державна адміністрація
Київської області
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Привітання голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації з нагоди Дня захисників і захисниць України

Дата: 01.10.2025 09:17
Кількість переглядів: 96

Сьогодні по-особливому сходило сонце, не зважаючи на похмурий світанок, воно випромінювало своє світло крізь темряву, навіть, коли ми його не бачили, так, як наші захисники і захисниці впродовж років стримують нищівне зло, створюючи захисний щит для свого народу, країни, для європейського світу, заради миру, заради повноцінного життя у всіх його проявах на своїй землі, з найріднішими людьми.

Фото без опису
 

Вітаю з Днем захисників і захисниць кожного і кожну, хто взяв до рук зброю, щоб протистояти ворогу, боронити незалежність та територіальну цілісність України.

ДЯКУЮ за вашу силу, прояв мужності, витривалості, стійкості!

Ви люди-титани, герої сучасності, які втілилися у звичайних українцях: фермерах, викладачах, медиках, юристах, письменниках, акторах, правознавцях, працівниках технічних професій і багатьох інших.

Хай Божа Матір накриє всіх вас своїм омофором, захищаючи від ушкоджень, а предки-козаки стануть стіною, як робили козаки-характерники, навіваючи морок на противника.

Схиляю голову перед воїнами, ветеранами, що пішли у вічність…..

Бажаю всім міцного здоров’я, витримки, наснаги, миру, сімейної, родинної, дружньої підтримки!

З вдячністю і вірою у ПЕРЕМОГУ!

Голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Ігор Полозун


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування