Бучанська районна державна адміністрація
Київської області
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

єОселя: За минулий тиждень видали 71 новий кредит на суму 156, 5 млн грн

Дата: 18.11.2025 14:22
Кількість переглядів: 66

За програмою єОселя за минулий тиждень був виданий 71 новий кредит на суму 156, 5 млн грн.

Фото без опису

З них кредити під 3% отримали:

- 24 військовослужбовців та представників сектору безпеки;

- 4 медиків;

- 3 педагогів;

- 2 науковці.

Кредити під 7% отримали:

- 30 українців без власного житла;

- 6 ВПО;

- 2 ветерани.

Загалом, з початку 2025 року скористалися програмою єОселя 6 435 українці й отримали пільгових іпотек на суму 12,07 млрд грн.

Найбільше кредитів у межах програми надано у Київській області та місті Києві – по 17, у Івано-Франківській області – 9.

За типом нерухомості: 39 українців отримали кредит на житло першого продажу, з яких 7 – об’єкт на стадії будівництва. Ще 32 кредитів видано на придбання житла на вторинному ринку.

Довідково: Програма єОселя є однією зі складових політики «Зроблено в Україні», що спрямована на стимулювання попиту на українські товари й на створення сприятливих умов для розвитку виробництва.

Програму реалізовують Мінекономіки спільно з Міністерством цифрової трансформації та ПрАТ «Укрфінжитло». Банками-партнерами єОселі є Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Sense Bank, Банк Кредит Дніпро, ТАСКОМБАНК, BISBANK, Радабанк.

За матеріалами Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування