05 Березня, 2024 р., 10:27
З 16 до 24 березня 2024 року проходитиме Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».
05 Березня, 2024 р., 10:23
В Україні діє перший портал повідомлень про матеріали, пов’язані із сексуальним насильством над дітьми в мережі, — StopCrime.
05 Березня, 2024 р., 09:32
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Коротко про цей день. Більшість часу – військовим. Головком Олександр Сирський, начальник Генштабу Анатолій Баргилевич. Тривала зустріч саме щодо фронтових питань і завдань. Наші операції та перспективи.
04 Березня, 2024 р., 09:14
Перша леді України Олена Зеленська під час візиту до Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії взяла участь в українсько-британському круглому столі «Забезпечення світлого майбутнього: повоєнне відновлення ментального здоров’я дітей та підлітків».
04 Березня, 2024 р., 09:10
Внутрішні переселенці, які не зареєстровані, але фактично проживають в квартирі чи будинку, мають право на субсидію.
04 Березня, 2024 р., 09:05
Київщина створює максимально комфортні умови для підприємців. Минулого року в області зареєструвалося майже 14 тисяч нових суб’єктів господарювання. Про це під час брифінгу розповів начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
04 Березня, 2024 р., 09:01
Дорогі українці, українки! І сьогодні весь день тривала рятувальна робота в Одесі, на місці влучання «шахеда» в будинок.
02 Березня, 2024 р., 20:36
В Бучанській районній державній (військовій) адміністрації відбулася зустріч південнокорейської делегації з головою Київської обласної державної (військової) адміністрації Русланом Кравченком, заступницею голови Лесею Карнаух, представниками профільних структурних підрозділів КОДА, головами районних державних адміністрацій Київської області та очільниками територіальних громад Київщини.
01 Березня, 2024 р., 15:36
З початку 2024 року на території Бучанського району Київської області сталось 159 пожеж, 82 з них виникли у житловому секторі - це досить тривожний показник. На сьогодні зареєстровано 5 загиблих та ще 2 людини травмовано.
01 Березня, 2024 р., 13:34
Деякі підрядники намагаються завищувати ціни на будівельні матеріали та послуги у проєктно-кошторисній документації та тендерах. Однак жоден акт виконаних робіт за завищеними цінами підписаний не буде. Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко за підсумками засідання групи «Прозорість та підзвітність» за участі правоохоронних органів, підрядників, представників ПРООН та технагляду.