01 Березня, 2024 р., 13:32
Київський обласний центр підготовки населення до національного спротиву запрошує охочих отримати базові знання та навички за основними напрямками військової підготовки. Центр був створений наприкінці 2023 року, щоб навчити українців захищати себе, свої родини, свій дім, місто та свою країну. Про це під час брифінгу повідомив Володимир Авдєєнко – керівник центру та ветеран російсько-української війни.
01 Березня, 2024 р., 09:55
Перша леді України Олена Зеленська розпочала візит до Великої Британії для участі в конференції Soft Power Index.
01 Березня, 2024 р., 09:22
Вже з березня Третя штурмова бригада розпочинає великий інформаційний тур особистих зустрічей з бійцями. Лише за місяць ми відвідаємо понад 20 міст.
01 Березня, 2024 р., 09:16
29 лютого на базі Дмитрівського академічного ліцею "Перспектива" Дмитрівської сільської ради Бучанського району Київської області відбулося офіційне відкриття проєкту «Пліч-о-пліч» Всеукраїнської шкільної ліги та фінальні ігри з баскетболу!
01 Березня, 2024 р., 09:14
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Перше. Кілька підсумків щодо візитів. Головне – є нові оборонні домовленості, нові пакети. Буде більше артилерії та більше нашого спільного виробництва з партнерами. Кожну зустріч і кожен день ми використовуємо для того, щоб можна було додати можливостей нашим воїнам. Я дякую всім партнерам, які допомагають так, як потрібно. І вчасно, без затримок.
29 Лютого, 2024 р., 16:51
Нині серед громадян України користується попитом послуга з отримання посвідчення водія. Серед охочих кермувати автівкою є й люди з інвалідністю. Саме тому в Україні було створено автошколи для осіб з інвалідністю. «Автошколи для осіб з інвалідністю» – це флагманський проєкт Міністерства внутрішніх справ України, який реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів» Першої леді України Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ.
29 Лютого, 2024 р., 14:10
В Київській області виплати внутрішньо переміщеним особам отримують 96 371 ВПО. Про це під час брифінгу повідомив директор департаменту соціального розвитку та ветеранської політики КОДА Ігор Мещан.
29 Лютого, 2024 р., 14:06
Білогородська громада визначилися з представниками в наступному етапі шкільних ліг з волейболу.
29 Лютого, 2024 р., 11:00
В Україні заборонено зривати, продавати та купувати первоцвіти, адже за це можна отримати штраф – від 510 до 3 655 грн. Такі рослини занесені до Червоної книги.
29 Лютого, 2024 р., 10:55
 Відбувся ключовий Форум ветеранського бізнесу “Підтримка ветеранського підприємництва: від національної до регіональної перспективи”, 28 лютого.