11 Серпня, 2021 р., 14:08
Фермери Київської області мають можливість подати заявки на отримання від держави фінансової підтримки на розвиток своїх господарств.
11 Серпня, 2021 р., 13:41
Інформаційні листи для теплогенеруючих, теплотранспортуючих, теплопостачальних та теплосервісних організацій, підприємств, установ та організацій – споживачів теплової енергії (лікувальним, дошкільним, навчальним та іншим закладам соціального призначення).
10 Серпня, 2021 р., 10:44
Постраждалі особи від домашнього або гендерно зумовленого насильства часто замовчують про проблему, адже бояться реакції соціуму або не знають, що в такому випадку робити. Сьогодні поговоримо про кімнати кризового реагування.
09 Серпня, 2021 р., 16:08
Зокрема, вчора 8 серпня КНП БСР «Бородянського центру первинної медико-санітарної допомоги» у пункті щеплення за адресою смт. Бородянка, вул. Семашка, 3 Е отримали щеплення вакцинами «Moderna» та «Pfizer» понад 30 мешканців Шибенського старостинського округу.
09 Серпня, 2021 р., 15:27
В Токіо завершилися змагання Ігор ХХХІІ Олімпіади, які тривали на спортивних аренах з 23 липня по 8 серпня. Україна завоювала місце у ТОП-20 серед 206 країн-учасниць за загальною кількістю здобутих нагород. Українські 153 спортсмена, які вийшли на старт, вибороли 19 олімпійських медалей (1 золоту, 6 срібних та 12 бронзових).
09 Серпня, 2021 р., 10:13
Одне з міст Київської області обрано цифровим пілотом в Україні Місто Ірпінь стане амбасадором ДІЄвих інструментів - комплексної цифровізації територіальної громади.
09 Серпня, 2021 р., 10:09
Читайте 188-й випуск Євроінтеграційного дайджесту від Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції У ньому традиційно викладені основні новини євроінтеграції України та двосторонньої співпраці з ЄС за минулий тиждень. Детальніше на Євроінтеграційному порталі: https://cutt.ly/digest188
09 Серпня, 2021 р., 09:22
Необхідність прийняття цього документа зумовлена тим, що випадки неконтрольованого видобування корисних копалин місцевого значення спостерігаються фактично на всій території України. Подробиці: https://bit.ly/3lypnKN
09 Серпня, 2021 р., 09:21
20-21 серпня 2021 року в м. Ірпінь Київської області відбудеться Національний студентський форум: освіта, лідерство, відповідальність. Проведення Форуму присвячено відзначенню 30-тій річниці Незалежності України. Захід проходитиме на базі Університету державної фіскальної служби України. Мета Форуму – формування спільноти проактивних та відповідальних лідерів студентського самоврядування, створення унікального середовища для плідної співпраці студентів із представниками університету, влади та бізнесу.